Pirmadienis - Penktadienis8h- 17h
OfisasKėdainių g. 2-7, Babtai, LT-54329 Kauno r.
Apsilankykite mūsų socialiniuose tinklose

PRISTATYMO INFORMACIJA

Prekės pristatymo laikotarpis:

Prekių aprašyme dažniausiai nurodomas preliminarus tos prekės pristatymo laikotarpis, kuris skaičiuojamas nuo užsakymo, užklausos patvirtinomo prekės gamybai, t.y. kai užsakymas patikrinamas ir yra gautas avansinis apmokėjimas , tai yra 30% prekės vertės už prekes (išskyrus užsakymus, kai pasirenkamas apmokėjimas pristatant). Prekės pristatomos nuo 6 iki 14 d.d, retais atvejais jei prekės nėra sandėlyje ir tenka gaminti  siuntimas gali užtrukti iki 21 k.d.

Priimdami ar atsiimdami užsisakytas prekes patikrinkite:

Priimdami ar atsiimdami užsisakytas prekes patikrinkite prekių būklę bei pasirašykite perdavimo-priėmimo dokumentą. Tuo atveju, jei prekių perdavimo-priėmimo metu pastebėjote prekių išorinės išvaizdos pažeidimus ar prekių komplektacijos neatitikimus, būtinai pažymėkite tai sąskaitoje faktūroje, važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo – priėmimo dokumente.

Pristatymo kaina

Pristatymo kaina sumuojama su prekės kaina ir galutine kainą Jūs matote suformuoto užsakymo apačioje. Pristatymo kaina priklauso nuo jūsų pasirinkto pristatymo būdo ir prekės svorio.

Turite klausimų?